Klub 50+

KLUB 50+

Ucz się języka w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb, wśród ludzi w podobnym wieku i o podobnych oczekiwaniach, w przyjaznej atmosferze. Zdobądź umiejętności, które ułatwią Ci komunikację w życiu codziennym i podróżowanie po świecie.

DLACZEGO KLUB 50+?

  • będziesz uczyć się języka wśród osób w podobnym do Twojego wieku, w tempie dostosowanym do specyfiki grupy i potrzeb poszczególnych Słuchaczy,
  • będziesz rozwijać umiejętności językowe w przyjemnej, bezstresowej atmosferze,
  • poprawisz ogólną znajomość języka: mówienie i rozumienie ze słuchu, pisanie i rozumienie tekstu,
  • nauczysz się komunikować w sytuacjach życia codziennego,
  • poznasz język obcy w jego naturalnym kontekście (np. fragmenty audycji radiowych, programów TV, zasoby internetowe, gry interaktywne),
  • otrzymasz stałe wsparcie ze strony lektorów,
  • Twoje postępy będą regularnie sprawdzane przy pomocy testów i egzaminów semestralnych

O KURSIE

Minimalny wiek: 50 lat
Ilość osób w grupie: od 6 do 10
Poziomy zaawansowania: od A1 do B2+
Długość kursu: program całego poziomu zaawansowania obejmuje od 120 do 200 lekcji
Długość lekcji: 45 minut

Zajęcia odbywają się rano (między 8:00 a 12:15) lub po południu i wieczorem (między 16:00 a 21:00).

Na życzenie grupy możliwe są inne dni zajęć i inny wymiar godzin (kursy w grupach zamkniętych).

Materiały dydaktyczne: główną pomocą jest podręcznik, dostosowany do specyfiki Twojej grupy. Dodatkowo, na zajęciach wykorzystywane są materiały autorskie (przygotowane porzez lektora specjalnie dla Twojej grupy).

Inne pomoce do nauki: wszystkie nasze sale są wyposażone w tablice interaktywne. Słuchacze mają dostęp do naszej biblioteki oraz czytelni.

Wi-Fi: darmowy dostęp na terenie szkoły.

Certyfikat: każdy poziom zaawansowania kończy się egzaminem pisemnym i ustnym. Po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat z oceną i raportem postępów.
Po ukończeniu 1 semestru nauki możesz otrzymać zaświadczenie, na którym podana jest ocena z egzaminu semestralnego (pisemnego).

DODATKOWE INFORMACJE

Jak wyglądają zajęcia językowe dla osób 50+?

Nasza metoda prowadzenia zajęć opiera się na podejściu komunikatywnym, co oznacza, że Twój nauczyciel będzie używać przede wszystkim języka angielskiego (język polski pojawi się tylko w sytuacjach, kiedy będzie to konieczne). Będziesz harmonijnie rozwijać wszystkie tak zwane „sprawności językowe”, czyli mówienie i pisanie oraz czytanie i słuchanie.

Program kursów dla osób po 50. roku życia jest oparty o słownictwo i wyrażenia potrzebne do komunikacji w życiu codziennym i w podróży. Na kursie poprawisz ogólna znajomość języka, nauczysz się używać kluczowego słownictwa oraz użytecznych zwrotów. Dzięki temu będziesz porozumiewać się płynnie w języku angielskim wszędzie na świecie!

Zarezerwuj miejsce na kursie:Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Sprawdź swój poziom znajomości języka!