Kursy przygotowujące do egzaminów

KURS EGZAMINACYJNY Cambridge English

Zastanawiasz się, czemu niektórym tak łatwo przychodzi zdawanie egzaminów? Klucz do sukcesu to odpowiednie przygotowanie! Jeśli stawiasz sobie wysokie wymagania i jesteś gotowy do nauki nie tylko na lekcji – zapisz się na kurs, podejdź do egzaminu i uzyskaj międzynarodowy certyfikat FCE lub CAE.

DLACZEGO KURS EGZAMINACYJNY?

  • starannie przygotujesz się do zdania egzaminu ze wszystkich sprawności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania,
  • nauczysz posługiwać się językiem w różnych jego odmianach (np. formalnym/nieformalnym),
  • sprawdzisz swoje postępy dzięki regularnym testom i egzaminom próbnym
  • oswoisz się z różnorodnymi akcentami, które usłyszysz na egzaminie,
  • uzyskasz pomoc w dopełnieniu formalności związanych z przystąpieniem do egzaminu

O KURSIE

Minimalny wiek: 16 lat
Ilość osób w grupie: od 5 do 10

Długość kursu FCE i CAE: przygotowanie do egzaminu odbywa się w trakcie jednego lub dwóch semestrów (54 lub 108 lekcji) w zależności od Twojego poziomu oraz planowanej daty egzaminu

Długość lekcji: 45 minut

Terminy zajęć:

  • FCE: poniedziałek i środa 19:30 – 21:00, rozpoczęcie: 10.10.2016
  • CAE: poniedziałek i środa 8:15 – 9:45, rozpoczęcie 10.10.2016 lub sobota 9:00 – 12:15, rozpoczęcie 15.10.2016

Materiały dydaktyczne: podręcznik dostosowany do aktualnych wymagań egzaminacyjnych oraz dodatkowe testy i zadania, rozwijające znajomość technik egzaminacyjnych.

Wi-Fi: Darmowy dostęp na terenie szkoły.

DODATKOWE INFORMACJE

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z Twoim zgłoszeniem na egzamin Cambridge ESOL (FCE, CAE, CPE). Jesteśmy partnerem British Council (w ramach programu Addvantage), dzięki czemu możesz skorzystac ze zniżki od opłaty egzaminacyjnej.

Przed rozpoczęciem każdego kursu prowadzimy bezpłatne testy kwalifikacyjne (pisemne i ustne) na kursy egzaminacyjne. Są to egzaminy sprawdzające poziom wszystkich czterech sprawności językowych (pisania, czytania, słuchania, mówienia) oraz znajomości struktur językowych i słownictwa.

Zarezerwuj miejsce na kursie:Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Sprawdź swój poziom znajomości języka!