Lekcje indywidualne

LEKCJE INDYWIDUALNE

Jeśli zależy Ci na szybkich efektach i skupieniu się na konkretnych zagadnieniach – to jest to opcja dla Ciebie! Lekcje indywidualne to najbardziej elastyczny rodzaj kursu: Ty wybierasz profil zajęć, długość lekcji, ilość spotkań tygodniowo i czas trwania kursu.

DLACZEGO LEKCJE INDYWIDUALNE?

Jest to najbardziej elastyczny rodzaj kursu: Ty wybierasz profil zajęć, długość lekcji, ilość spotkań tygodniowo i czas trwania kursu. Nauczyciel skupia się tylko i wyłącznie na Tobie, więc tempo nauki na pewno będzie Ci odpowiadać:

 • będziesz uczyć się języka sam na sam z lektorem, dzięki czemu łatwiej przełamiesz barierę językową, osiągniesz płynność i pewność siebie,
 • program kursu będzie zaprojektowany specjalnie dla Ciebie,
 • rozwiniesz dokładnie te umiejętności, jakie uznasz za najważniejsze,
 • Ty określisz dni i godziny zajęć oraz długość kursu.

O KURSIE

Minimalny wiek: 14 lat
Poziomy zaawansowania: od A1 do C2
Długość kursu i terminy zajęć: dostosowane do Twoich wymagań!

Twoje lekcje mogą odbywać się w dowolnie wybranych dniach tygodnia i godzinach w czasie otwarcia szkoły: od poniedziałku do piątku między 8:00 a 21:00 oraz w soboty między 9:00 a 13:00.

Długość lekcji: 45, 60 lub 90 minut

Materiały dydaktyczne: dostosowane do specyfiki Twojego kursu. Proponujemy podręcznik i/lub autorski zestaw materiałów (przygotowany przez lektora na potrzeby kursu oraz słuchacza). Na zakup podręcznika otrzymasz do 10% zniżki w księgarni Integra. Dodatkowe materiały są w cenie kursu.

Inne pomoce do nauki: wszystkie nasze sale są wyposażone w tablice interaktywne. Słuchacze mają dostęp do naszej biblioteki oraz czytelni.

Wi-Fi: darmowy dostęp na terenie szkoły.

Certyfikat: po zakończeniu kursu możesz otrzymać certyfikat (po zakończeniu całego poziomu) lub zaświadczenie o odbytej ilości lekcji.

DODATKOWE INFORMACJE

Jak zapisać się na lekcje indywidualne?

 • Zgłoś się do nas i podaj nam następujące informacje:
  Twój wiek, język, cel nauki (np. pisanie specjalistycznych tekstów, przygotowanie do egzaminu, język biznesowy, język medyczny, itp.) oraz odpowiadające Ci terminy zajęć.
 • Napisz test, określający Twój poziom znajomości języka (w wersji papierowej w siedzibie szkoły lub w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej). Dodatkowo, na pierwszych zajęciach lektor dokładnie zbada Twój poziom.
 • Nasz Zespół projektuje dla Ciebie program i wybiera materiały dydaktyczne.
 • Po ustaleniu powyższych szczegółów, podpisujesz umowę uczestnictwa w kursie.
 • Rozpoczynasz naukę!

Sprawdź swój poziom znajomości języka!