O nas

Witamy w Szkole Języków Obcych „Mały Rynek”!

Nasza szkoła powstała w 1992 roku jako jedna z pierwszych prywatnych szkół językowych w Krakowie. Mieści się na Rynku Głównym pod numerem 34.

Kilka powodów, dla których warto uczyć się języków z nami:

  • Szeroka oferta kursów. Uczymy angielskiego, niemieckiego, niderlandzkiego, szwedzkiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, chińskiego, czeskiego oraz polskiego (Polish for foreigners). Nasza oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Prowadzimy zajęcia w grupach oraz lekcje indywidualne. Uczymy języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego. Przygotowujemy do egzaminów międzynarodowych oraz do matury z języka angielskiego.
  • Indywidualne podejście do Słuchacza. Nauka odbywa się w niedużych grupach, Słuchacz ma możliwość konsultacji z lektorem oraz metodykiem szkolnym.
  • Starannie wybrani lektorzy. Zespół Szkoły to wysoko wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy, zarówno Polacy (absolwenci studiów filologicznych) oraz native speakers.
  • Stała ocena postępów. Słuchacze systematycznie ćwiczą nabyte umiejętności oraz podchodzą do testów sprawdzających w trakcie semestru; każdy semestr kończy egzamin, a poziom – egzamin pisemny i ustny; po każdym z tych egzaminów przygotowywany jest raport postępów.
  • Nowoczesne wyposażenie. W każdej sali znajduje się tablica interaktywna, która jest wspaniałą pomocą dla lektora i słuchacza: pozwala korzystać na zajęciach z wielu mediów, co usprawnia proces przyswajania wiedzy i zapamiętywania.
  • Centrum egzaminacyjne TELC. Ponad 5000 osób podeszło do egzaminu TELC w naszym Centrum; jako jedyni w Krakowie organizujemy egzaminy z angielskiego na poziomie C1.
  • Jakość nauczania potwierdzona certyfikatami. Szkoła posiada m.in. akredytację Kuratorium Oświaty i Znak Jakości MSUES.
  • Serdeczna, zindywidualizowana obsługa klienta. Pracownicy Szkoły to osoby z wieloletnim doświadczeniem w organizacji kursów językowych, które potrafią doskonale określić potrzeby Słuchacza i wybrać najlepszą formę kształcenia językowego.
  • Wysoka jakość w przystępnej cenie. Oferujemy specjalne ceny m.in. dla osób kontynuujących, dla studentów, dla rodzin. Nasi Słuchacze otrzymują 20% zniżki na zakup podręczników wiodących wydawnictw językowych (np. Oxford Unibversity Press, Pearson, Hachette, Hueber, Edinumen).

Kursy w Małym Rynku Językowym to efektywna nauka starannie dobranymi metodami; to nowoczesne wyposażenie w pięknych wnętrzach, które są pełnym życia i czaru świadkiem historii Krakowa. Nasza szkoła organizuje kursy specjalistyczne i prowadzi treningi językowe w Firmach. Jesteśmy także partnerem szkół zagranicznych na całym świecie: w sumie w ponad 100 lokalizacjach na 5 kontynentach! W życiu naszej szkoły istotne miejsce zajmuje także organizacja ciekawych imprez językowych.

To już 25. rok obecności naszej szkoły na krakowskim rynku edukacyjnym. W tym czasie z naszych usług skorzystało wiele osób: tysiące osób w różnym wieku – od lat 7 do 97! – rozwijało swoje umiejętności językowe na naszych kursach, korzystało z naszego biura tłumaczeń, wyjeżdżało na zagraniczne kursy do międzynarodowych szkół…
I zatrzymało się na dłużej. Zostaliście z nami. Dziękujemy!

Zobacz galerię zdjęć!