O nas

Witamy w Szkole Języków Obcych „Mały Rynek”!

Nasza szkoła językowa powstała w 1992 roku jako jedna z pierwszych prywatnych szkół językowych w Krakowie.
Od 1 lipca 2017 główna siedziba Szkoły mieści się w Krakowie, przy ulicy Lwowskiej pod numerem 26.

Od 1992 roku zajmujemy się edukacją językową, komunikacją i wymianą międzykulturową: uczymy języków obcych na kursach w Krakowie i okolicach, organizujemy zagraniczne wyjazdy językowe i prowadzimy biuro tłumaczeń.
Prowadzimy kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnorodnych formach zajęciowych: oferujemy nauczanie grupowe, indywidualne, warsztaty językowe oraz kursy języka specjalistycznego.
Organizujemy także „szyte na miarę”, specjalnie opracowane kursy dla grup zamkniętych (prywatnych) i dla klientów indywidualnych z języków: francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz niemieckiego, szwedzkiewgo i niderlandzkiego.

Dlaczego warto nas wybrać? Oto najważniejsze powody:

  • BOGATE DOSWIADCZENIE. Szkoła została założona w 1992 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie.
  • PROFESJONALNY ZESPÓŁ. Nasz zespół to doświadczeni lektorzy polscy oraz native speakers. Wszyscy posiadają kwalifikacje do uczenia języka obcego: filologia polska/obca, studia nauczycielskie, szkolenia specjalistyczne, np. CELTA i odpowiedniki dla innych języków.
  • INDYWIDUALNE PODEJSCIE. Jesteśmy zorientowani na indywidualne potrzeby i zadowolenie Klientów, dlatego dostosowujemy naszą ofertę do konkretnych oczekiwań. Pracownicy Szkoły to osoby specjalizujące się w organizacji kursów językowych. Potrafią określić potrzeby Słuchacza i wybrać najlepszą formę kształcenia językowego.
  • UCZYMY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.Słuchacze systematycznie ćwiczą nabyte umiejętności oraz podchodzą do testów sprawdzających w trakcie semestru; każdy semestr kończy egzamin, a poziom – egzamin pisemny i ustny; po każdym z tych egzaminów przygotowywany jest raport postępów. Korzystamy zarówno z „tradycyjnych” podreczników, jak również nowoczesnych technologii, w tym tablic interaktywnych, dzięki czemu wspomagany jest proces przyswajania wiedzy i zapamiętywania.
  • REALIZUJEMY PROGRAM NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING. Na zajeciach rozwijamy nie tylko umiejętności językowe, ale też ogólne kompetencje Słuchaczy. Wzbogacamy wiedzę o świecie, aktualnych problemach globalnych, zwyczajach i tradycjach innych kultur. Rozwijamy tak ważne dziś umiejętności: krytycznego myślenia, analizowania informacji, formułowania własnego punktu widzenia, prezentacji.
  • AKREDYTOWANE CENTRUM EGZAMINACYJNE telc, PTE ORAZ TOEIC. Te egzaminy przeprowadzamy w naszym Centrum, a także przygotowujemy do nich na kursach prowadzonych przez lektorów, posiadających doświadczenie egzaminacyjne.
  • POTWIERDZONA JAKOŚĆ NAUCZANIA. Szkoła posiada m.in. akredytację Kuratorium Oświaty i Znak Jakości MSUES. Jednak dla nas najcenniejszą oceną są opinie Słuchaczy, z których aż 96% poleca naszą Szkołę.
  • UCZYMY W NIEWIELKICH GRUPACH. Nasze grupy liczą od 5 do 10 osób. Dzieki temu nauka przebiega sprawnie, a lektor może poświęcić każdemu Słuchaczowi tyle samo uwagi.
  • ŚWIETNA LOKALIZACJA I KOMFORTOWE WARUNKI. Od 1 lipca 2017 roku nasza główna siedziba znajduje się w Podgórzu, przy ulicy Lwowskiej 26. Od przystanków tramwajowych, autobusowych, a nawet kolei podmiejskiej dzieli nas odległośc od 1 do 3 minut spacerem. Możliwy jest dojazd samochodem i rowerem pod samą szkołę. Nauka odbywa się w wygodnych, klimatyzowanych salach, wyposażonych w tablice interaktywne. W szkole znajduje się biblioteka z czytelnią i automat z ciepłymi napojami.
  • PROGRAM ZNIŻKOWY DLA SŁUCHACZY. Oferujemy specjalne ceny dla osób kontynuujących, dla studentów, dla rodzin i osób przyprowadzających nowego Słuchacza. Umożliwiamy także zakup podręczników ze zniżką nawet do 50%).

To już 25. rok obecności naszej szkoły na krakowskim rynku edukacyjnym. W tym czasie z naszych usług skorzystało wiele osób: tysiące osób w różnym wieku – od lat 7 do 97! – rozwijało swoje umiejętności językowe na naszych kursach, korzystało z naszego biura tłumaczeń, wyjeżdżało na zagraniczne kursy do międzynarodowych szkół…
I zatrzymało się na dłużej. Zostaliście z nami. Dziękujemy!

Zobacz galerię zdjęć!