O nas

Witamy w Szkole Języków Obcych „Mały Rynek”!

Nasza szkoła językowa powstała w 1992 roku jako jedna z pierwszych prywatnych szkół językowych w Krakowie. Zajmujemy się edukacją językową oraz wymianą międzykulturową: uczymy języków obcych na kursach w Krakowie i okolicach, organizujemy zagraniczne wyjazdy językowe i prowadzimy biuro tłumaczeń.
Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnorodnych formach zajęciowych: oferujemy nauczanie grupowe, indywidualne, warsztaty językowe oraz kursy języka specjalistycznego.
Organizujemy także „szyte na miarę”, specjalnie opracowane kursy dla tzw. grup zamkniętych (prywatnych) i dla klientów indywidualnych.

Dlaczego warto uczyć się z nami? Oto najważniejsze powody:

  • 26 LAT DOŚWIADCZENIA. Szkoła została założona w 1992 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie.
  • PROFESJONALNY ZESPÓŁ. „Mały Rynek” tworzą doświadczeni lektorzy polscy oraz native speakers oraz zespół administracyjno-rekrutacyjny, czuwający nad sprawną organizacją życiua Szkoły.
  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE. Dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb słuchaczy i pomagamy w wyborze najlepszej formy kształcenia językowego.
  • NAJWYŻSZY POZIOM NAUCZANIA.Słuchacze systematycznie ćwiczą nabyte umiejętności oraz podchodzą do testów sprawdzających postępy. Każdy cykl nauki zakończony jest egzaminem. Korzystamy zarówno z „tradycyjnych” podręczników, jak i z autentycznych i aktualnych materiałów, opracowywanych przez lektorów oraz szkolnego metodyka.
  • REALIZUJEMY PROGRAM NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING. Na zajęciach rozwijane są nie tylko umiejętności językowe, ale i ogólne kompetencje. Poruszana jest aktualna problematyka, poszerzana wiedza o zwyczajach i tradycjach innych kultur. Rozwijane jest krytyczne myślenie, analiza informacji, formułowanie i prezentacja opinii.
  • AKREDYTOWANE CENTRUM EGZAMINACYJNE PTE, telc, TOEIC. Przeprowadzamy egzaminy w naszym Centrum i organizujemy kursy przygotowawcze, prowadzone przez lektorów posiadających doświadczenie egzaminacyjne.
  • POTWIERDZONA JAKOŚĆ NAUCZANIA. Szkoła posiada m.in. akredytację Kuratorium Oświaty i Znak Jakości MSUES. Do tego aż 96% słuchaczy poleca naszą Szkołę.
  • UCZYMY W NIEWIELKICH GRUPACH. Grupy liczą od 5 do 10 osób, dzięki czemu nauka przebiega sprawnie i w sosób zindywidualizowany.
  • DWIE LOKALIZACJE. Prowadzimy zajęcia jezykowe w dwóch lokalizacjach: w centrum Krakowa, przy Małym Rynku 4, oraz w Podgórzu, przy ulicy Lwowskiej oraz przy ul. Limanowskiego. Od przystanków tramwajowych i autobusowych w obu miejscach dzieli nas kilka minut spacerem.
  • PROGRAM ZNIŻKOWY DLA SŁUCHACZY. Oferujemy specjalne ceny dla osób kontynuujących, dla studentów, dla rodzin i osób przyprowadzających nowego Słuchacza. Umożliwiamy także zakup podręczników ze zniżką nawet do 50%).

To już 26. rok obecności naszej szkoły na krakowskim rynku edukacyjnym. W tym czasie z naszych usług skorzystało wiele osób: tysiące osób w różnym wieku – od lat 7 do 97! – rozwijało swoje umiejętności językowe na naszych kursach, korzystało z naszego biura tłumaczeń, wyjeżdżało na zagraniczne kursy do międzynarodowych szkół…
I zatrzymało się na dłużej. Zostaliście z nami. Dziękujemy!

Zobacz galerię zdjęć