Naklejki wodne na hybrydy – czy są nadal na topie?

Nie od dziś wiadomo, że panie uwielbiają mieć efektownie, oryginalnie pomalowane paznokcie. Dlatego też producenci asortymentu do paznokci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz to ciekawszych odcieni lakierów hybrydowych, jak i rozmaitych dodatków, dzięki którym można tworzyć na paznokciach przeróżne wzory. Co ciekawe, wiele z nich nie tylko sprawdza się u profesjonalistek (w salonach kosmetycznych). Z powodzeniem panie w zaciszu domowym również mogą z nich skorzystać, by samodzielnie, pięknie przyozdobić swoje dłonie. Jakie ozdoby są obecnie na topie? Co warto mieć w swojej kosmetyczce? Odpowiedź poniżej.

https://malyrynek.pl/jakie-kolory-lakierow-hybrydowych-sa-obecnie-najmodniejsze/

Naklejki wodne na hybrydy

Naklejki wodne na hybrydy to nowość na rynku, która już zyskała wiele zadowolonych klientek. Nie każda z pań bowiem ma zdolności, by na swoich paznokciach tworzyć rozmaite wzorki i grafiki. Dlatego też, takie naklejki wodne są świetnym rozwiązaniem. Bez problemu i co najważniejsze, w zaledwie kilka sekund można pięknie i oryginalne ozdobić swoje paznokcie i to bez wychodzenia z domu. Co ciekawe z tego rozwiązania korzystają zarówno kobiety, które samodzielnie robią paznokcie we własnym domu, jak i profesjonalistki, które dbają o dłonie swoich klientek. Nic dziwnego, gdyż naklejki te są tak dobrej jakości, że każda z pań uzyska dzięki nim efekt, o jakim marzy.

naklejki hybrydy

Jakie naklejki wodne wybrać?

W sklepach z lakierami hybrydowymi i rozmaitymi gadżetami do manicure można znaleźć ogromny wybór rozmaitych naklejek wodnych. Są panie, które decydują się nimi ozdobić wszystkie paznokcie na dłoniach i stopach, a są też takie, którym wystarczy np.: naklejka na palcu wskazującym lub palcu serdecznym. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się obecnie kobiece, delikatne i niezwykle subtelne wzory, które efektownie ozdobią uwielbiany przez kobiety „french”, jak i lakiery pastelowe. Odważne panie mogą pozwolić sobie na mocne ozdoby, których również nie brakuje w sklepach. Naklejki z motywami roślinnymi, zwierzęcymi, ze znanymi postaciami z bajek i filmów, a także naklejki nawiązujące do określonych Świąt są obecnie zdecydowanie numerem jeden wśród pań.

https://malyrynek.pl/jaki-trymer-do-twarzy-wybrac/

O czym należy pamiętać szukając odpowiednich naklejek na paznokcie?

Panie, które chcą kupić naklejki ozdobne na paznokcie powinny wybrać takie, które będą pasować do ich lakieru hybrydowego. Trzeba bowiem podkreślić, iż doskonałą bazą do takich naklejek są lakiery hybrydowe w pastelowych odcieniach, jak i w tym mocnych, intensywnych kolorach. Jasne naklejki doskonale prezentują się na paznokciach czarnych, szarych i brązowych. Z kolei naklejki z motywami kwiatowymi, z różnymi gwiazdami, serduszkami itp. najlepiej prezentują się na jasnych, pastelowych kolorach.

naklejki hybrydy

Jak używać takich naklejek?

Sprzedawczynie w sklepach z lakierami hybrydowymi często spotykają się z taką sytuacją, że panie nie chcą kupować tego typu naklejek z obawy o to, iż nie będą potrafiły ich używać. Trzeba bowiem przyznać, iż tego typu naklejki są banalnie proste w zastosowaniu. Producenci dołączyli do nich czytelną instrukcję, dzięki czemu nawet amatorki manicure bez problemu poradzą sobie z ich nałożeniem i utrwaleniem na płytce. Tak naprawdę wystarczy zrobić manicure hybrydowy, tak jak do tej pory (utrwalając go w lampie) i dopasować odpowiednią naklejkę z arkusza. Następnie trzeba ją przykleić do paznokcia i zwilżyć wodą. Potem naklejkę należy utrwalić przynajmniej 40 sekund w lampie LED lub UV. Można zastosować bazę dla lepszego efektu, choć trzeba przyznać, że wiele naklejek spokojnie trzyma się na paznokciach nawet przez trzy tygodnie bez tego.

Redakcja malyrynek.pl