Dlaczego warto i jak wynająć auto na kilometry w Radomiu?

Usługa najmu samochodów na kilometry to jedna z nowoczesnych usług transportowych funkcjonujących w Radomiu. Korzystanie z niej pozwala zaoszczędzić sporo cennego czasu i pieniędzy, a przy tym zapewnia wygodny środek transportu, jakim jest dobrze wyposażone, sprawne i ekonomiczne auto.

Dlaczego opłaca się wynająć auto na kilometry w Radomiu?

Wymienić można kilka istotnych powodów, dla których warto wynająć auto na kilometry. Radom to znakomity przykład miasta, gdzie usługa ta wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród osób prywatnych i prowadzących działalność biznesową. W systemie współdzielonych pojazdów, w którego ramach funkcjonuje omawiana usługa, można liczyć na różnorodność floty, brak kaucji i kosztów paliwa, dostępność aut w wielu atrakcyjnych lokalizacjach w Radomiu oraz przyjazne dla kieszeni opłaty. Kierowca wynajmujący pojazd na kilometry płaci jedynie za pokonany dystans i czas przejazdu. Wydatki m.in. na paliwo, serwis, przeglądy czy wymianę opon leżą po stronie wypożyczalni.

Jak wynająć auto na kilometry w Radomiu? O czym pamiętać?

Chcąc uzyskać dostęp do samochodów na kilometry, należy zacząć od zainstalowania na swoim smartfonie aplikacji PANEK CarSharing i założenia w niej konta klienta. Procedura rejestracyjna jest bardzo prosta i zajmuje niewiele czasu. Trzeba pamiętać o tym, że jest to rozwiązanie adresowane do osób, które mają ważne prawo jazdy. Poza tym do korzystania z usługi potrzebna jest karta płatnicza, która umożliwia dokonywanie płatności online. Rejestracja konta użytkownika jest równoznaczna z regulaminem świadczenia prezentowanej usługi. Ogromnym plusem najmu aut na kilometry – czy jak kto woli, na minuty – jest to, że jest on w całości obsługiwany z poziomu aplikacji. Nie ma konieczności zawierania pisemnych umów. Bez aplikacji nie da się otworzyć samochodu. Poza tym jest ona potrzebna do zakończenia przejazdu, zgłaszania usterek oraz rezerwowania pojazdów. Aplikacja jest łatwa w obsłudze, więc każdy poradzi sobie z tym bez problemu.

Redakcja malyrynek.pl