Materac kieszeniowy – wygodny i zdrowotny

Wybierając materac sprężynowy, ważne jest, aby kupić taki, który będzie pasował do Twojej ramy łóżka. Sprawdź u dostawcy, czy materac, który zamierzasz kupić, będzie pasował do konfiguracji listew w Twojej ramie łóżka. Twój materac kieszeniowy jest twój istotnym akcesorium dla dostawać świetnego sen nocy. A nie ma nic lepszego niż dobry sen na wysokiej jakości materacu sprężynowym.

Ale jakie są korzyści z materaca sprężynowego kieszeniowego? Nie bądź przerażony ceną materaca sprężynowego, ponieważ mają one tendencję do trwania o wiele dłużej (gdy są zadbane w odpowiedni sposób) niż prawdopodobnie zakup 2 lub 3 tanich materacy.

Spójrzmy na działanie materaca sprężynowego kieszeniowego. Zamiast klasycznego materaca sprężynowego, który jest w zasadzie jedną ciągłą strukturą drutu, zwijającą się dookoła w celu wytworzenia sprężyn, materac kieszeniowy sprężynowy  jest wypełniony indywidualnymi sprężynami, każda siedząca w swojej własnej kieszeni.

Liczba sprężyn kieszonkowych jest bardzo różna, od około 300 do około 10 tysięcy. Wykończenie materaca sprężynowego kieszonkowego może być zróżnicowane poprzez dodanie warstwy pianki memory, żelu lub lateksu dla ostatecznego dopasowania do ciała.

Materac kieszeniowy – zalety

Kolejną z głównych zalet materaca sprężynowego jest to, że pomaga on w znacznym stopniu w eliminacji „rolowania się” pomiędzy Tobą a Twoim partnerem, co jest doskonałe, jeśli istnieje różnica wagi pomiędzy Tobą a Twoim partnerem, ponieważ poszczególne sprężyny wspierają Twoje ciało w znacznie lepszy sposób niż tradycyjny https://materaceplus.pl/materac-kieszeniowy materac kieszeniowy sprężynowy.

Korzyści z materaca sprężynowego kieszeniowego jest wiele. Korzystny stosunek ceny do jakości w dłuższej perspektywie, ponieważ materac sprężynowy kieszeniowy (przy odpowiedniej pielęgnacji) będzie służył dłużej niż materac kieszeniowy o innej konstrukcji. Niewielki lub żaden problem z rolowaniem się pomiędzy Tobą a Twoim partnerem. Wiele wariantów ilości sprężyn kieszeniowych pomoże Państwu w wyborze idealnego materaca z uwzględnieniem stopnia twardości i indywidualnych preferencji dotyczących komfortu. Różne wykończenia również dla indywidualnych preferencji. Na przykład pianka z pamięcią, lateks, żel lub zwykłe włókno na wierzchu sprężyn.

Twój dobór materaca

Wybierając materac kieszeniowy sprężynowy, ważne jest, aby kupić taki, który będzie pasował do Twojego łóżka. Sprawdź u dostawcy, czy materac, który zamierzasz kupić będzie pasował do konfiguracji listew w ramie łóżka. Materac kieszeniowy są idealne do stelaży lub łóżek z listewkami oddalonymi od siebie o co najmniej 70 mm i nie więcej niż 100 mm, podtrzymującymi materac na całej jego długości. Należy pamiętać, że materace sprężynowe nie nadają się do ram łóżek z rurowymi prętami stalowymi zamiast listew, ponieważ mogą one wrzynać się w spód materaca, tworząc nierówności na powierzchni spania.

Redakcja malyrynek.pl