Na czym zarabiają Lewandowscy?

On przystojny i utalentowany zawodnik piłki nożnej, którego sława dawno już wykroczyła poza granice Polski. Ona piękna, wielokrotna mistrzyni karate i zapalona businesswoman. Co może powstać z połączenia tak silnych i zdolnych osobowości? Wielomilionowe, biznesowe imperium, które stale się pomnaża dzięki kolejnym bardzo trafnym inwestycjom.

Choć prawdopodobnie nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, to na przestrzeni ostatnich lat ich nazwisko stało się marką samą w sobie. Nic więc dziwnego, że Robert oraz Anna Lewandowscy szturmem zgarniają kolejne rynki angażując się projekty przynoszące im liczne dochody i tak oto swoim nazwiskiem firmują obecnie około 30 projektów biznesowych. Dodajmy do tego widownię wynoszącą 36 mln internautów i przepis na sukces Lewandowskich mamy gotowy, zwłaszcza, że tzw. influencer marketing rośnie w siłę. Tym samym nie dziwi fakt, że bukmacherzy co jakiś czas oferują zakłady specjalne związane z nimi np. “Jaka będzie płeć kolejnego dziecka Lewandowskich” czy też “Jaką suknię będzie miała Anna Lewandowska?”…

Health Center by Ann

Warszawskie centrum treningowo-dietetyczne założone w 2018 r. przez Annę Lewandowską już od samego początku zdecydowanie nie mogło narzekać na brak zainteresowania, a wszystko to z uwagi na fakt, że jest ona jedną z najpopularniejszych trenerek personalnych w naszym kraju. Jej programy przynoszą oczekiwane efekty, a wieloletnie doświadczenie w zakresie zdrowego odżywiania się oraz aktywności fizycznej sprawiają, że przez wielu uważana jest za ekspertkę z prawdziwego zdarzenia.

W mieszczącym się w Warszawie Health Center By Ann można skorzystać z porad dietetyka oraz fizjoterapeuty, a także zapisać się na treningi (również mentalne) oraz sprawdzić swój organizm podczas badań wydolnościowych.

Movie Games

Robert Lewandowski inwestuje nie tylko w nieruchomości i brandy odzieżowe, ale również… w gry komputerowe. Dwa lata temu podpisał umowę z firmą Movie Games S.A., czyli polską spółką notowaną na giełdzie, która zasłynęła z tego, że jedna z jej gier umieszczona na platformie Steam zwróciła się jej wykonawcom w dosłownie 30 minut od debiutu.

Inwestując w ten brand Lewandowski podkreślił, że rynek gier komputerowych ma w sobie niewątpliwy potencjał i dzięki współpracy z nowym partnerem będzie on w stanie zaprezentować realia piłki nożnej „od kuchni”. Ciekawe, czy doczekamy się gry e-sportowej z udziałem Lewego, równie popularnej jak FIFA?

Levann

To najnowsze ”dziecko” Roberta Lewandowskiego oraz jego żony, pod nazwą którego kryją się naturalne i w pełni bezpieczne suplementy. Produkty niemal od momentu swojego debiutu wzbudziły ogromne zainteresowanie, co z resztą nie powinno nikogo dziwić, ponieważ kto jak kto, ale wybitny sportowiec oraz orędowniczka zdrowego stylu życia, zdecydowanie mogą uchodzić za wzory do naśladowania w kwestii suplementacji.

Wśród dostępnych produktów można znaleźć tutaj kompleksy witamin i minerałów (np. D3, K2 oraz C), suplementy z kwasami omega-3, a także propozycje skierowane stricte do kobiet oraz mężczyzn. Ceny suplementów Levann wahają się od 39-60 zł, a znaleźć je można m.in. w popularnych drogeriach.

Wraz z wejściem na rynek suplementów, sportowe małżeństwo zapowiedziało również, że nowy brand zastąpi dotychczasowe marki Lewandowskich, takie jak zdrowe przekąski oraz dodatki Foods by Ann, napoje izotoniczne RL9PRO oraz sprzedawaną w Polsce oraz Niemczech kawę RL9 Coffee. Dzięki temu produkty stworzone z myślą o osobach dbających o zbilansowane żywienie będą bardziej dostępne i już lada moment trafią do największych sieci handlowych, takich jak Empik, Lidl, Auchan, Rossmann, Super-Pharm, a nawet Żabka.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, które prezentują jedynie ułamek inwestycji Lewandowskich, nikogo nie powinien dziwić fakt, że obecnie ich majątek szacowany jest na ok. 565 mln złotych, a zarówno Anna, jak i Robert Lewandowski zaliczani są do grona 100 najbogatszych osób w całej Polsce. 

Redakcja malyrynek.pl